Proponowane ceny noclegów w sezonie 2021 :-)

Uwzględniając ostatnie, poprzednie i przyszłe podwyżki cen: energii elektrycznej, gazu oraz wody zmuszeni jesteśmy dokonać drobnej korekty cen noclegów i wyżywienia obowiązujących w naszym gospodarstwie. Oczywiście dla stałych i wiernych gości proponujemy system zniżek i upustów.

Noclegi
Okres letni
Okres grzewczy (zimowy)
Pobyt dłuższy
Pobyt weekendowy
Pobyt dłuższy
Pobyt weekendowy
Cena łóżka
50 zł
50 zł
50 zł
50 zł

Za tzw. pobyt dłuższy traktowane jest wynajęcie pokoju na dłużej niż 2 noclegi. Za pobyt weekendowy uważamy pobyt na jeden lub dwa noclegi.

W okresie tzw. "sezonu" czyli wakacyjno-letnim wynajmujemy pokoje na minimum 7 dni pobytu.

W przypadku nie "zajęcia" wszystkich łóżek w pokoju, obowiązuje wówczas cena za pokój odpowiednio:

Pokój nr 1: Okres letni - 150 zł/doba. Pokój nr 2: Okres letni - 150 zł/doba. Pokój nr 3: Okres letni - 150 zł/doba. Pokój nr 4: Okres letni - 100 zł/doba.

Po sezonie, kiedy najczęściej jest mniej gości i gdy są wolne miejsca, dopuszczamy sprzedaż pokoi w cenie łóżka. Wówczas ceny za nocleg w pokoju wynoszą wielokrotność ceny łóżka do ilości osób w pokoju. Zapraszamy do negocjacji :-)

Ceny wyżywienia

Z uwagi na ciągle rosnące ceny produktów spożywczych zmuszeni jesteśmy do korekty cen. W związku z pandemią COVID-9 oraz obostrzeniami w tym zakresie, temat wyżywienia i jego dostępność zostawiamy każdorazowo do indywidualnego uzgodnienia. W sezonie 2022 ceny posiłków kształtować się będą odpowiednio:

Wyżywienie
Całodzienne
Śniadanie
   
Obiadokolacja
Osoby dorosłe
60 zł
25zł
   
35zł
Dzieci do 4 lat
bezpłatnie
Dzieci od 4 do 7 lat
30 zł
15 zł
   
20 zł

Po "sezonie", czyli po zakończeniu okresu letnio-wakacyjnego prosimy gości, aby przygotowywali sobie śniadania we własnym zakresie, korzystając z oddanego do ich dyspozycji aneksu kuchennego. Mamy nadzieję, że nie zakłóci to gościom udanego wypoczynku w Chodlu.